Vrchní referent/rada - specialista ESF (Teplice)

Úřad práce České republiky nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Vrchní referent/rada - specialista ESF". Nástupní mzda je 19 760 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vrchní referent/rada - specialista ESF
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Teplice
Mzda:
19 760 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Úřad práce ČR, KrP Ústí nad Labem - KOP Teplice
Vrchlického 3175
415 01 Teplice 1

Další informace o volném místu

Vrchní referent/rada - specialista ESF
projektu "Efektivní služby zaměstnanosti (EFES)," v Oddělení projektů EU, Odboru zaměstnanosti, Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem
Hlavní náplň činnosti:
Zajišťuje pravidelný přenos informací o realizovaných projektech mezi jednotlivými pracovišti ÚP ČR v Ústeckém kraji. Spolupracuje při zpětném předávání informací, aktualit, výstupů z projektů a námětů. Spolupracuje na poradenské činnosti u realizovaných projektů v daném regionu (uchazeči, zájemci, zaměstnavatelé, obce a další spolupracující organizace). Spolupracuje při organizaci informačních schůzek pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a při zařazování cílových skupin do realizovaných projektů. Spolupracuje při administraci a vyplácení příspěvků poskytovaných v rámci projektů. Připravuje aktuální podklady pro informace veřejnosti, tiskové zprávy, porady apod. Podílí se na zpracování statistik k realizovaným projektům. Pro relevantní pracovníky ÚP ČR realizuje interní školení z oblasti OPZ a aktuálně realizovaných projektů. Při realizaci kazuistických seminářů z oblasti ESF se podílí na moderování a vedení semináře. Zpracovává výstupy z těchto seminářů (zápisu, kauz, případů vhodných do sborníku). V rámci přidělených agend se předpokládá z počátku větší míra pracovních cest v rámci kraje.
Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy (plat min. od 19 760 Kč)
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup 1. března 2019
- místo výkonu: Teplice
- pracovní poměr na dobu určitou do 31. 8. 2020
Bližší podrobnosti k volné pracovní pozici naleznete na portálu mpsv.cz - Kariéra na ÚP ČR
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 21. ledna 2019, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ústí nad Labem, Dvořákova 1609/18, 400 21 Ústí nad Labem, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2019/3663-78099813".

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Blanka Kavalírová
blanka.kavalirova@uradprace.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 11.1.2019