Vedoucí DPS Ruská (Dubí)

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace nabízí v obci Dubí volnou pracovní pozici "Vedoucí DPS Ruská". Nástupní mzda je 25 500 – 37 150 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí DPS Ruská
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Dubí
Mzda:
25 500 – 37 150 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
Na Výšině 494
41701

Další informace o volném místu

Řízení, organizování a kontrola chodu domova pro seniory. Vedení pracovníků v sociálních službách, plánování služeb, zpracování podkladů pro mzdy, hodnocení a motivace zaměstnanců, dohled nad poskytovanou péčí.
Požadujeme min. vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti, bezúhonnost, praxi v sociálních službách, znalosti z oblasti sociální péče, znalost standardů sociálních služeb a schopnost s nimi pracovat, znalost zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, zkušenosti s vedením kolektivu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, odolnost vůči stresu, empatii, kladný vztah k seniorům, vyšší pracovní nasazení. Pracovní poměr s možností prodloužení.
Platové podmínky: 9. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe) dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. K platu stanovenému dle započitatelné praxe bude přiznán příplatek za vedení, po zapracování osobní příplatek.
výhody:
Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturní akce

V případě zájmu se hlásit telefonicky 9 - 10 hod nebo zaslat profesní CV emailem

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem