Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Úředníci v oblasti účetnictví

REGENERSIS (Czech) s.r.o. nabízí v obci Krupka volnou pracovní pozici "Úředníci v oblasti účetnictví". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 32000-35000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Úředníci v oblasti účetnictví
(Finanční účetní)
Obor(y): Administrativa, Finance
Obec: Krupka
Mzda: 32000-35000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
REGENERSIS (Czech) s.r.o. 002
Pod Dolní drahou 105
417 42 Krupka 1
+420 417 568 333

Další informace o volném místu

Náplň práce:
Vedení účetnictví. Komunikace s bankou. Prognózování CashFlow. Odpovědnost za každodenní účetní reporting. Odpovědnost za měsíční uzávěrku, včetně reportu o ziskovosti zákazníků. Účtování DPH. Vytváření statistických hlášení pro české úřady. Zpracování finančních reportů pro finančního a generálního ředitele. Zpracování výkazu Intrastat.
Požadujeme:
Německý jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace). Předchozí praxe jako finanční účetní - podmínkou. Znalost místních účetních předpisů - podmínkou. Výborná znalost práce na PC (Excel), práce s reporty, jejich vytváření a správa.
Nabízíme:
Perspektivní práci v expandující moderní společnosti, v příjemném a přátelském kolektivu. Prostor pro osobní rozvoj. Odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 10 % čtvrtletní bonus, volání zdarma (SIM karta Vodafone), stravenky, firemní akce. Denní komunikace v německém jazyce se zahraničním vedením. Nástup ihned nebo po dohodě.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Kučerová
+420 417 568 333
jana.kucerova@ctdi.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 12.7.2018
Zhlédnuto: 1×