Technický přípravář/přípravářka výroby (Teplice)

Teplotechna - Prima, s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Technický přípravář/přípravářka výroby". Nástupní mzda je 25 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technický přípravář/přípravářka výroby
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Teplice
Mzda:
25 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Teplotechna - Prima, s.r.o.
J. K. Tyla 2859/1
41501

Další informace o volném místu

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického zaměření, aktivní znalost AJ, další jazyk výhodou, uživatelská znalost programů MS Office a MS Project (případně obdobné programy), znalost programu AutoCAD, praxe v oboru a zkušenosti se samostatným vedením projektů a s vedením mezinárodních projektů výhodou, řid. průkaz sk. B, aktivní řidič. V případě vzájemné spokojenosti možnost nastavení smlouvy na dobu neurčitou.
Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com. V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Popis prac. náplně: samostatné zpracování cenových nabídek, cenových rozborů pro stavby v rámci jejich přípravy, zpracování kalkulací a technické řešení zakázek, podpora výroby v rámci zpracování technického postupu a realizace, zpracování harmonogramů, poptávání a aktivní vyhledávání dodavatelů, zabezpečení cenových nabídek od dodavatelů a jejich vyhodnocení, zpracování podkladů pro uzavírání smluv s dodavateli, tvorba objednávek.
Příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výkonnostní prémie, školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru, služební telefon, možnost služebního automobilu

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 7 měsíci