Technický přípravář výroby (Teplice)

Teplotechna - Prima, s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Technický přípravář výroby". Nástupní mzda je 30 000 – 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technický přípravář výroby
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Teplice
Mzda:
30 000 – 55 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Teplotechna - Prima, s.r.o.
J. K. Tyla 2859/1
41501

Další informace o volném místu

Požadujeme: Středoškolské vzdělání technického zaměření (vysokoškolské vzdělání výhodou), uživatelská znalost programů MS Office (velmi dobrá znalost MS Excel požadována) a MS Project (případně obdobné programy), čtení technické dokumentace, výkresů a výkazů výměr, základní znalost programu AutoCAD, aktivní znalost AJ, další cizí jazyk výhodou, zkušenosti se samostatným vedením zakázek a s vedením mezinárodních projektů, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, ochota cestovat i do zahraničí.
Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com. V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Popis prac. náplně: Samostatné zpracování cenových nabídek, zpracování kalkulací a technické řešení zakázek, podpora výroby v rámci zpracování technického postupu a realizace, zpracování harmonogramů, poptávání a aktivní vyhledávání dodavatelů, zabezpečení cenových nabídek od dodavatelů a jejich vyhodnocení, zpracování podkladů pro uzavírání smluv s dodavateli, tvorba objednávek v programu QAD.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, zahraniční stravné samozřejmostí, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon, počítačové vybavení Dell, výkonnostní prémie, služební automobil (po zapracování možné i pro soukromé účely), školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: předevčírem