Správce informačních a komunikačních technologií (Háj u Duchcova)

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace nabízí v obci Háj u Duchcova volnou pracovní pozici "Správce informačních a komunikačních technologií". Nástupní mzda je 40 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Správce informačních a komunikačních technologií
Obor(y):
Administrativa , Informační technologie
Obec:
Háj u Duchcova
Mzda:
40 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
Kubátova 269
41722

Další informace o volném místu

V našem týmu rádi přivítáme: zaměstnance na hlavní pracovní poměr v profesi správce IT (m/ž); pracovištěm bude Háj u Duchcova (správa i našich provozů v Krupce a na Nové Vsi v Horách); pružná pracovní doba pondělí až pátek; předpokládaný termín nástupu květen 2023, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky; zajišťování provozu sítí LAN; správa databází včetně jejich ochrany a údržby; aplikace aktualizací a změn.
Co by nový kolega/ kolegyně měli splňovat: středoškolské vzdělání s maturitou; výhodou praxe v oboru alespoň 2 roky; ŘP sk. B - aktivní řidič. Dále uvítáme někoho zodpovědného, komunikativního, s trestní bezúhonností a hlavně se smyslem pro týmovou práci.
Naopak my Vám můžeme nabídnout: odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.; po zkušební době osobní příplatek (více při osobním pohovoru).
A ještě něco málo navrch: 25 dní dovolené; zaměstnanecké výhody - příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou hromadnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete: Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@dsshaj.cz (prosím, zaslat životopis).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny