Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost (Teplice)

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost". Nástupní mzda je 22 000 – 31 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Teplice
Mzda:
22 000 – 31 900 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace 001
U Nových lázní 1183/8
41501

Další informace o volném místu

Zajišťování zájmové a kulturní činnosti, vyhledávání, organizování volnočasových aktivit zaměřených zejména na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností klientů formou výtvarné, hudební, dramatické nebo pohybové výchovy. Rozvíjení pracovních návyků, pracovní aktivity a individuální manuální zručnosti klientů. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené našeho zaměstnance (cca 3 roky).
Požadujeme odbornou způsobilost dle § 116 odst. 5 písm. b) zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (min. střední vzdělání s maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách), trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k seniorům, manuální zručnost, hra na hudební nástroj vítána, praxe výhodou. Platové podmínky: 7. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe) dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zapracování přiznání osobního příplatku, postup do 8. platové třídy.
Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvky na rekreaci, kulturní akce.
Hlásit se e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem