Pracovník v sociálních službách - střídač (Osek)

Oblastní charita Most nabízí v obci Osek volnou pracovní pozici "Pracovník v sociálních službách - střídač". Nástupní mzda je 18 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník v sociálních službách - střídač
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Osek
Mzda:
18 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Oblastní charita Most, Azylový dům Osek
K. H. Borovského 311
417 05 Osek u Duchcova

+420 775 713 802

Další informace o volném místu

Náplň práce: pracovník v sociálních službách - střídač. Jedná se o přímou práci s uživateli azylového domu (muži, ženy ve věku 18-80 let) podpora v běžných záležitostech (praní, vaření atd.) a nepřímou práci v prostorách domu. Vykrývá nárazově (dovolené, nemocenské) směny kmenových pracovníků azylového domu. Jedná se o 12-ti hodinové směny.
Požadujeme:
bezúhonnost, vnímání cílové skupiny bez předsudků, komunikační předpoklady, schopnost pracovat samostatně i v týmu, motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením, znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi, znalost práce na PC (Word, Excel), výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách
Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem, smysluplnou a společensky prospěšnou činnost, vstřícnou personální politiku a kulturu stabilní organizace, práci v profesionálním týmu, práci pod supervizí, další vzdělávání v oboru

Obsah přihlášky: strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech, prohlášení uchazeče v následujícím znění: Dávám souhlas s poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.
Zájemci o pracovní pozici pracovník v sociálních službách zašlou přihlášky do výběrového řízení e-mailem. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat průběžně dle zaslaných přihlášek. Nástup možný od 1. 3. 2020.

Další informace o naší organizaci a poskytovaných službách naleznete na www.charitamost.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Světlana Nikolová
+420 775 713 802
nikolova@charitamost.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 8.2.2020