Pracovník / pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče (Háj u Duchcova)

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace nabízí v obci Háj u Duchcova volnou pracovní pozici "Pracovník / pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče". Nástupní mzda je 25 970 – 30 270 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník / pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Háj u Duchcova
Mzda:
25 970 – 30 270 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
Kubátova 269
41722

Další informace o volném místu

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Pracovní náplň: Pracovník poskytuje přímou obslužnou péči o klienty na pracovišti Nová Ves v Horách, nacvičuje jednoduché denní činnosti, podporuje jejich soběstačnost formou rady, podpory nebo pomoci v oblastech oblékání, stravování, osobní hygieny, pohybu po vnitřních a venkovních prostorách a při běžných denních činnostech.
Pracovní doba dle plánu směn v časech 7-19 / 19 -7 hod., nástup možný ihned či dle domluvy.
Požadujeme: Vyšší stupeň vzdělání není vyžadován, velkou výhodou je praxe na obdobné pozici a také kurz pracovníka v sociálních službách. Dále bezúhonnost, spolehlivost, komunikativnost, smysl pro týmovou spolupráci, empatický přistup.
Nabízíme: Platové odměňování dle tabulek a započtené praxe, příplatek za směnný provoz, příplatek za přímou obslužnou péči, po zapracování osobní příplatek. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru. Zaměstnanecké výhody - příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní vyžití, zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou hromadnou dopravu v Ústeckém kraji. Práce v příjemném pracovním prostředí.
Kontakt: Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@dsshaj.cz
Prosím zaslat strukturovaný životopis!

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem