Montér NN/VN (Teplice)

OMEXOM GA Energo s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Montér NN/VN". Nástupní mzda je od 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Montér NN/VN
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Teplice
Mzda:
od 27 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
OMEXOM GA Energo s.r.o. 001

Další informace o volném místu

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
Jako montér budete provádět montážní a elektromontážní práce na vedení NN a VN v Teplicích a okolí. o Budete pracovat v partě montážníků venku na stavbách, a to pouze na ranní směnu. Každý den se vrátíte domů. oFasování kvalitního pracovního oděvu a obuvi je samozřejmostí.

CO BYSTE MĚL SPLŇOVAT?
Mít osvědčení vyhl. 50/78 Sb. § 5 a výše - PODMÍNKOU!

Budete pracovat většinou pro společnosti jako je ČEZ a EG.D. (dříve E.ON). Získáte odměny za dobře zrealizované zakázky, dále čtvrtletní odměnu 2 tis. Kč za dodržování BOZP a vánoční prémie. 25 dnů dovolené. Cestovní náhrady ve výši cca 2 tis. Kč/měsíc. Při práci budete používat aku nářadí značek HILTI, BOSH, aku lisování a další. Přispějeme Vám 160,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu. Proplatíme Vám očkování na klíšťovou encefalitidu (protože budete pracovat v terénu). Máme i další zajímavé benefity jako je firemní bezúročná zápůjčka až do výše 100 tis. Kč, zapůjčíme Vám majetek firmy také k soukromému využití, můžete si zakoupit firemní akcie, po roce Vám přispějeme na penzijní/životní pojištění ve
výši 2 tis. Kč/měs. a jiné. A v neposlední řadě Vás budeme podporovat v dalším profesním rozvoji
(zvyšování paragrafu Vyhl. 50, rozšíření řidičského oprávnění a další). Nástupní mzda dle zkušeností - záleží samozřejmě zda jste absolvent a nebo již zkušený montér.

Hlásit se telefonicky v pracovní dny 8 - 15 hod. nebo e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem