Koordinátor/ka IVF pro zahraniční klienty - Německo (Teplice)

Stellart s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Koordinátor/ka IVF pro zahraniční klienty - Německo". Nástupní mzda je od 26 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Koordinátor/ka IVF pro zahraniční klienty - Německo
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Teplice
Mzda:
od 26 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Stellart s.r.o.
Krupská 12/17
41501

725758061

Další informace o volném místu

Na soukromou kliniku IVF, pro doplnění týmu hledáme německy hovořící koordinátorku (slovem i písmem). Úkolem bude denní komunikace s německy hovořící klientelou, koordinovat termíny návštěv, vyhledávat nové klienty. Prostor k rozvíjení své osobnosti a možnosti budovat si klientelu na německém trhu. Požadujeme flexibilitu, práci na PC, samostatnost, organizační schopnosti a zájem učit se novým věcem. Spolupracujeme s různými zahraničními asociacemi, které jsou v úzkém kontaktu s klienty se zájmem o IVF.
Zaměstnanecké výhody - zaškolení v odboru IVF probíhá na klinice. Dynamické ohodnocení práce při hledáním nových klientů, mobilní telefon i k soukromým účelům, nadstandardní péče v oboru Gynekologie a IVF, zaměstnanecké slevy na sortiment z lékárny, možnost realizovat se při práci se zahr. klientelou a hledáním nových klientů. Práce jen Po-Pá / 8hod.
Hlásit se e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Stellart s.r.o.
Josef Fleissig
725758061
fleissig@stellart.cz


Poslední změna: před 1 týdnem