Konzultant O2 prodejny (Teplice)

O2 Czech Republic a.s. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Konzultant O2 prodejny". Nástupní mzda je 35 000 – 65 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konzultant O2 prodejny
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Teplice
Mzda:
35 000 – 65 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
O2 Czech Republic a.s. 003
náměstí Svobody 3316
41501

Další informace o volném místu

Tak schválně, jestli se poznáš:
· Víš, v čem spočívá síla týmu. Dokážeš zabrat sám za sebe, ale když je potřeba, podržíš i svoje spoluhráče. · Sedět někde v koutku tě nikdy nebavilo. Být mezi lidmi a mít možnost jim pomáhat tě nabíjí energií. · Vždycky hledáš způsob, jak dosáhnout cíle, ne jak se vymluvit. Nevidíš kolem sebe problémy, ale výzvy. · Makáš, protože chceš vidět, kam se můžeš dostat. Chceš růst a nedáváš si limity. · Za dobře odvedenou práci očekáváš férové peníze. Na světě jsme jen jednou, tak ať to stojí za to. Sedí to na tebe? Super, tak čti dál, ať víš, do čeho jdeš.
O ČEM TO JE
Tahle pozice je o prodeji. Budeš tváří značky O2 na jednom z našich Future Shopů. Jsou navržené tak, aby se v nich dobře cítili nejen zákazníci, ale především prodejci, kteří v nich tráví spoustu času.
Future shop bude tvým zázemím, kde budeš prodávat naše produkty a inspirovat zákazníky k tomu, aby maximálně využili naše služby. Každé setkání se zákazníkem je jiné. Nudit se nebudeš.
Pro zákazníky budeš během pracovní doby k dispozici nejen osobně, ale i na telefonu. Tím se násobí tvůj prostor na úspěch a zisk provizí z prodeje.
Vyděláš si velmi zajímavé peníze. U nás si odneseš domů průměrně 35 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje. Když ti to půjde, můžeš se dostat až na 65 000 Kč. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc. Provize u nás nemají strop. Navíc ti garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících.
Porosteš. Schopní lidé se u nás na vedoucí a manažerské pozice obvykle vypracují během několika málo měsíců. Jako prodejci začínali skoro všichni naši vedoucí prodejen, a to i současný ředitel O2 prodejen Honza Nekovář.
Získáš nové přátele. Čeká tě přátelský kolektiv, pravidelné týmové akce, večírky i interní soutěže - třeba o zájezd na dovolenou.
Získáš prestiž a jistotu. O2 je značka, kterou zákazníci znají. Je pro ně zárukou stability, technologické inovace a férovosti. Využij šanci osahat si technologické novinky mezi prvními. Jako expert na technologie a svět komunikace můžeš zazářit i mezi svými známými :-).
JAK TO BUDE VYPADAT, AŽ NASTOUPÍŠ
Každý nováček u nás prochází vstupním školením. Naučíš se tam všechno, co jako prodejce a konzultant budeš potřebovat - vyjednávat, vést rozhovor se zákazníkem a vystupovat jako profík.
Do začátku dostaneš svého mentora, na kterého se můžeš obrátit pro radu a pomoc.
Práce na prodejně je makačka a my víme, že bez kvalitního odpočinku podávat výkony nejde. Proto pracujeme jen na 8hodinové směny.

Zaměstnanecké výhody - Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu.
Každé 3 roky příspěvek až 18 000 Kč na nový telefon. 18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. Multisport kartu - nadupanou vstupenku do wellnes a fitka. 5 týdnů dovolené pro odpočinek. Stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/den. Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.

Hlásit se e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem