Investiční technik do Technického úseku (Rtyně nad Bílinou)

Enaspol a.s. nabízí v obci Rtyně nad Bílinou volnou pracovní pozici "Investiční technik do Technického úseku". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Investiční technik do Technického úseku
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rtyně nad Bílinou
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Enaspol a.s.
41501

Další informace o volném místu

Přijmeme investičního technika pro odbornou a administrativní podporu investičních projektů v rámci chemického inženýrství a závodní infrastruktury.
Náplň práce: administrace investičních projektů, řešení specifických technických úkolů, spolupráce na vývoji technologie při zavádění nových výrobků, podpora pro oddělení údržby, tvorba a aktualizace technické dokumentace, participace na vývoji software pro údržbu.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru strojním, praxi min. 2 roky, orientaci ve strojní a stavební dokumentaci, umění číst PFD a P&ID schémata, znalost SW MS Office, MS Visio, MS Edge, Chrome, Adobe Acrobat, ProfiCAD/AutoCAD, znalost chemicko-inženýrských aparátů, základní znalosti armatur a přírub, základní znalosti dimenzování a návrhy potrubních tras dle ČSN a DIN, projektové zkušenosti v rámci svařování a teorie svařování - metody 111, 136, 141 aj., znalost rozdělení ocelí, litin a barevných kovů dle ČSN, DIN a jejich použití v chemickém průmyslu, základní povědomí o obrábění kovů a jeho metodách, základní znalosti hydrodynamiky viskózních kapalin, znalost AJ min. na úrovni B2 - C2, znalost NJ výhodou, řidičský průkaz sk. B, profesionální vystupování & pozitivní komunikace, schopnost učit se novým věcem, flexibilita, spolehlivost, vlastní iniciativa, schopnost práce v týmu.
Nabízíme: stabilní zázemí české rodinné firmy s pobočným závodem v Německu, atraktivní finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem po zkušební době, firemní benefity v podobě 13. platu, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, vstřícný a flexibilní přístup, platový a kariérní růst.
Životopisy zasílejte na mzdy@enaspol.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny