Dozor dočasných pracovních neschopností pojištěnců (Teplice)

Česká správa sociálního zabezpečení nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Dozor dočasných pracovních neschopností pojištěnců". Nástupní mzda je 16 980 – 24 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dozor dočasných pracovních neschopností pojištěnců
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Teplice
Mzda:
16 980 – 24 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Okresní správa sociálního zabezpečení Teplice
Přítkovská 1576

417 591 315

Další informace o volném místu

Jedná se o místo obsazované dle § 178 odst. 4 zákona o státní službě na dobu určitou, maximálně na 6 měsíců. V případě, že se pracovník osvědčí a bude mít zájem o služební poměr, bude následně vyhlášené výběrové řízení na obsazení systemizovaného služebního místa.
Náplň činnosti na uvedeném místě spočívá v zajišťování a provádění samostatné kontroly dodržování léčebného režimu dočasně práce neschopných občanů, kde je nutno splňovat předpoklad samostatného řízení služebního vozidla, v evidence práce neschopných pojištěnců v potřebném rozsahu, vkládání dat do centrální evidence pomocí výpočetní techniky, v ověřování potřebných skutečností při zjištění porušení léčebného režimu, v přípravě podkladů pro vydávání rozhodnutí pro porušení režimu dočasně práce neschopného pojištěnce. Vedení ústního i písemného jednání s pojištěnci, zaměstnavateli a jinými subjekty za účelem doplnění, úpravy a opravy předepsaných podkladů pro provádění a zajišťování odborné agendy v nemocenském pojištění. Výkon činnosti vyžaduje znalost předpisů o nemocenském pojištění, uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, znalost pravidel úřední korespondence, výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost a ochotu se učit novým věcem, organizaci přidělené práce a její zvládání v termínech, schopnost samostatné i týmové práce, odpovědnost, preciznost, flexibilitu, spolehlivost, proklientský přístup, řidičské oprávnění skupiny "B", dobrou schopnost orientace při řízení motorového vozidla a praktické zkušenosti s řízením motorového vozidla a fyzickou zdatnost. Požadované vzdělání ÚSO s maturitou. Platové zařazení je 7. platové třídě (platové rozmezí 16 980 - 24 780 Kč dle počtu let započtené praxe + 700 Kč zvláštní příplatek, možnost přiznat osobní příplatek po 3 měsících).

Kontakt na zaměstnavatele

Okresní správa sociálního zabezpečení Teplice
Irena Seidelová
417 591 315
irena.seidelová@cssz.cz


Poslední změna: před 2 týdny