Údržbář / elektrikář (Újezdeček)

DESK - FORM a.s. nabízí v obci Újezdeček volnou pracovní pozici "Údržbář / elektrikář". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Údržbář / elektrikář
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Újezdeček
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
DESK - FORM a.s.
Osada Dukla 238

Další informace o volném místu

Instalace a servis elektrického zařízení a mechaniky strojů. Opravy nefunkčních mechanických systémů. Údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství. Preventivní údržba, denní kontrola zařízení. Diagnostika a odstraňování závad, předcházení poruchám. Zapojování elektrických zařízení do sítě. Kontrola stavu výrobních zařízení a jejich způsobilosti pro výrobu. Vedení evidence strojů a jejich oprav. Vedení evidence spotřeby energií. Zpracovává vyhodnocení poruch jednotlivých strojů a navrhuje opatření ke snížení odstávek v důsledku poruch.

Požadujeme: vzdělání SOU/SŠ, obor elektrikář, praxi na stejné či podobné pozici, platnou vyhlášku elektro - vyhl.50/78 Sb., znalost elektrických schémat zařízení a orientace v elektro dokumentaci, manuální zručnost a ochota učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu a aktivně se podílet na řešení problémů, zodpovědnost a spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, oprávnění VZV výhodou.
V případě zájmu zaslat CV na lucie.ptacnikova@deskform.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 měsíci