Asistent technika (Teplice)

LANNUTTI CZECH, s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Asistent technika". Nástupní mzda je 15 000–20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent technika
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Teplice
Mzda:
15 000–20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
LANNUTTI CZECH, s.r.o. 001
Za drahou 178
415 01 Teplice 1

+420 777 840 724

Další informace o volném místu

Do technického úseku naší firmy přijmeme asistenta technika. Jsme dopravní firma s dlouholetou tradicí a několika filiálkami po Evropě. Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátních nákladní dopravou plochého skla a technických plynů v cisternách. Jezdíme po celé Evropě a ČR.
Co Vás čeká : denní spolupráce s techniky při zajišťování oprav a údržby vozového parku ( 220 vozidel ), administrace dokumentů k technické způsobilosti vozidel, komunikace se smluvními servisy, správa komunikačních jednotek ( telefony ) ve vozidlech, komunikace s ostatními filiálkami firmy.
Požadujeme : ŘP sk. B, Střední škola nebo odborné učiliště, min. základní znalost AJ (především písemná forma komunikace), komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost a odpovědný přístup k práci.
Nabízíme : práci ve společnosti s pevným zázemím, profesní i osobní rozvoj ( zvyšování profesních i osobních kompetencí ), mzdové podmínky dohodou vždy dle zkušeností a schopností uchazeče ( uváděná mzda je pouze orientační ), příjemné pracovní prostředí ( společná kancelář, vybavené společné prostory, kuchyňka, učebna ), benefity - jazyková výuka AJ, stravenky. Uplatníte u nás jazykové znalosti a máte možnost se dál vzdělávat a rozvíjet. Pozice je vhodná pro absolventy.
Hlásit se telefonicky nebo zaslat životopis na e-mail

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Horáčková
+420 777 840 724
jana.horackova@lannutti.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 29.6.2019